قوانین و شرایط  سایت

با سلام و احترام

کاربر گرامی، لطفا قبل از هرگونه خرید و اقدامی با مطالعه قوانین و مقررات این سایت، ما را در خدمت رسانی بیشتر کمک کنید.

لطفا قبل از هر چیز قوانین ارسال را از طریق لینک زیر مطالعه کنید 

http://biyasham.com/admin644gqeff0/index.php?controller=AdminDashboard&token=f43b833d9c539d918a2507df949ed5fe

قوانین عمومی

قابل ذکر است کلیه اصول و قواعد سایت "بیآشام" منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد. لذا خواهشمند است کاربران نیز قوانین مربوط به کاربران رایانه را رعایت کرده، ما را در امر خدمت رسانی یاری کنند.

چنانچه در آینده تغییراتی در قوانین و ضوابط این سایت ایجاد شد؛ ما آن را در همین صفحه به محضر گرامی تان خواهیم رساند .

مفهوم مشتری و کاربر

مشتری یا کاربر به فردی اطلاق می شود که با اطلاعات کاربری خود در قسمت ثبت نام وارد شده وسپس اقدام به ثبت سفارش یا استفاده از خدمات دیگر سایت می کند.

ارتباطات - ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که یک کاربر از سرویس و خدمات سایت "بیآشام" استفاده می کند، سفارشی ثبت یا خریدی انجام می گیرد، برای کاری به ما ایمیل می زند؛ و یا هر اقدام دیگر؛ این ارتباطات به صورت الکترونیک ثبت خواهد شد.

شایان ذکر است کاربران گرامی از طریق این ارتباط الکترونیکی می توانند نظرات، انتقادات و یا پیشنهادات سازنده خود را به آدرس پست الکترونیکی info@biyasham.com و یا biyashamco@gmail.com به گوش ما برسانند.

گفتنی است شماره 09036577077 تنها شماره ای است که سایت "بیآشام" با آن با کاربران به صورت پیامک در ارتباط خواهد بود و هرگونه شماره دیگری به  این سایت تعلق ندارد.

شماره تماس پشتیبانی 22327203-021 از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 17 و در روز پنج شنبه از 9 تا 12.30 پاسخگوی شما عزیزان است . و مجموعه بیآشام در زمان مقرر شده در خدمت شما عزیزان است و امکان هر گونه تماس در خارج از زمان کاری مجموعه امکان پذیر نمیباشد.

ایام تعطیل در مجموعه بیآشام

ایام که بطور رسمی در تقویم رایج در کشور تعطیل میباشد در مجموعه بیآشام تعطیل است 

چرا خرید از بیآشام به نفع شماست 

در این مجموعه تمامی کالا ها بدون واسطه از کارخانه های مد نظر خریداری شده و در انبار های سر پوشیده تحت شرایط دور از نور مستقیم خورشید

(همانطور که میدانید بطری های پلاستیکی حتمآ باید دور از دسترس و نور مستقیم خورشید نگهداری شود ) نگهداری میشود .

شما به عنوان مشتری برای مجموعه بیآشام بسیار ارزشمند هستید و ما تلاش داریم با خدمات تخصصی و متفاوت سهم بزرگی در حذف سفر های غیر ضروری شهری داشته باشیم و بتوانیم حتی بطور اندک از استرس و استهلاک روحی و جسمی شما عزیزان بکاهیم .

سیاست های کاری مجموعه بیآشام 

در این مجموعه بطور حتم هدف حمایت از تولید داخلی میباشد و به هیچ وجه از کالاهای خارجی و وارداتی و قاچاق استفاده نمیشود .

حریم خصوصی افراد

سایت "بیآشام" با احترام ویژه ای که برای مخاطبان قائل است، با اطلاعات خصوصی افراد و کاربران خود بسیار محرمانه برخورد خواهد کرد و از آنها محافظت می کند. "بیآشام" در مقابل کاربران خود متعهد است که در حد توان بالای خود از حریم شخصی آنها مراقبت کرده و از تکنولوژی های روز برای این کار بهره گیرد.

کاربران گرامی به یاد داشته باشند که در صورت استفاده از خدمات این سایت ؛ حساب کاربری  و رمز خود را محرمانه نگاه داشته و مسئولیت  اقدامات خود را به شخصه بر عهده داشته باشند. سایت در این مقال مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت.

قیمت گذاری

سیاست قیمت گذاری در"بیآشام " بر اصول مشتری مداری و رضایت کامل خریدار استوار است. کیفیت مطلوب در کنار قیمت مناسب کالا از ارکان اصلی این سایت است. کلیه قیمت های این سایت زیر قیمت بازار و نمایندگی ها می باشد و مدیریت سایت امیدوار است که این امر در درجه اول موجبات رضایت و خرسندی مشتری و در درجه دوم پیشرفت روز افزون ما را در بر داشته باشد.

قوانین ارسال :

http://biyasham.com/content/1-delivery

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         خرسندیم که با شماییم و به شما خدمت می کنیم

                 با سپاس


تایید کنید

سایت جهت پاره ای موارد از سیستم قانونی cookie جهت نگه داشتن اطلاعات شما استفاده می کند .