درباره ما

مجموعه بیآشام با همکاری مجموعه  شرکت پخش مواد غذایی پردیس  از اسفند ماه سال 91  در پخش و تامین انواع نوشیدنی از قبیل آب - نوشایه و ماءالشعیر و تمامی نوشیدنی های مجاز تولید داخل که مورد نیاز  رستوران ها - مراکز تفریحی - هتل ها - مدارس -در خدمت جامعه بوده.

امروزه نیاز به خرید آسان بدون اتلاف وقت و انرژی برای تک تک مردم رو به رشد است . در کشور عزیز ما هم خرید آنلاین نیز رو به توسعه است .

این مجموعه با هدف رونق دادن به بازار داخلی و همکاری با مجموعه های داخل کشور سعی در این دارد که بتواند با جمع آوری محصولات مورد نیاز شما عزیزان و رونق کسب در بازار داخل و رونق دادن بیشتر در کار مجموعه بیا شام را در دستور کار خود دارد .

اهداف و سیاستهای ما بر این امر استوار است که جنس با کیفیت ضمانت عملکرد ما قرار بگیرد و با ارسال رایگان کالا خیالی آسوده برای خریدار فراهم کنیم . و به این موضوع امید کامل دارد رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیز را جلب کند .

 در این مجموعه دقت بر این امر شده که حق مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع در بهترین حالت ممکن انجام شود . و به این موضوع امید کامل دارد رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیز را جلب کند . 

حال با گسترش محدوده فعالیت خود این امکان فراهم شده تا در خدمت خانواده های ایرانی باشیم . در این مجموعه فقط کالایی قابل عرضه میباشد که از بهترین های بازار چه از نظر استاندارد و چه از

نظر کیفیت تضمین شده باشد . مجموعه بیآشام با در اختیار داشتن انبار های بسیار وسیع در بازار بنکداران تهران با گسترده ترین حجم و تنوع کالا پا به این عرصه پا گذاشته و این امر روز به روز رو به گسترش است .


تایید کنید

سایت جهت پاره ای موارد از سیستم قانونی cookie جهت نگه داشتن اطلاعات شما استفاده می کند .